Vigado.hu

Portal Liferay zrodzony z doświadczenia użytkownika, ciągłej integracji i ciągłej dostawy – serwis idealny.

 

 

Filharmonia Pesti Vigadó została otwarta w 1865 r. i funkcjonowała przez lata jako centrum życia towarzyskiego w Budapeszcie.

Była miejscem koncertów Straussa, Liszta, Erkla, Wagnera, Bartóka i Dohnányi’ego, pierwszej w kraju wystawy sztuki współczesnej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sztuki Peszteńskiej, pierwszego parlamentu, a także miejscem narodzin Budapesztu w 1873 r. wraz z połączeniem Budy, Pesztu i Óbudy.

Węgierska Akademia Sztuki otrzymała prawo własności do Vigadó w 2014 r., ale cele pozostały takie same: utrzymać i chronić różnorodność kulturową oraz wysokie standardy artystyczne dla publiczności. Wydarzenia wysokiej rangi, które odbyły się tam w ostatnich latach i dane liczbowe dotyczące frekwencji pozwalają stwierdzić, że Pesti Vigadó znów stała się sercem życia kulturalnego i turystycznego w Budapeszcie, tak jak wiele dekad wcześniej.

Wyzwanie

Pesti Vigadó Nonprofit Ltd. uznała, że wykonany szkic i projekt strony vigado.hu nie były właściwie dostosowane do wszystkich docelowych odbiorców. Spółka wskazała 3 grupy docelowe, którym Filharmonia Vigadó chciała dostarczyć treści dostosowane do ich szczególnych zainteresowań, czyli osoby przybywające na wydarzenia kulturalne, atrakcje turystyczne lub zorganizowane imprezy. Ponadto zostaliśmy poproszeni o przebudowę ich szkicu, aby wyraźnie oddzielić wszystkie grupy docelowe od siebie w zakresie oferowanych treści, usług i funkcji witryny.

Rozwiązanie

Po przeprojektowaniu strony vigado.hu dla każdej grupy docelowej wydarzeń kulturalnych, atrakcji turystycznych lub zorganizowanych imprez utworzono wyraźnie widoczny element, który należy kliknąć na stronie głównej, aby przejść do podstrony docelowej, gdzie można znaleźć wszystkie najczęściej wyszukiwane informacje odpowiednio do swoich zainteresowań lub ról użytkownika. Wprowadziliśmy nową wyszukiwarkę wydarzeń, która pomaga odwiedzającym filtrować nadchodzące programy według kilku preferencji, aby znaleźć wydarzenie najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Organizatorzy wydarzeń są również zadowoleni z nowego projektu, który pomaga im pozyskać szczegółowe informacje na temat specjalnych zalet i usług w wynajmowanych salach i pomieszczeniach dostępnych w budynku Filharmonii Pesti Vigadó.

Elastyczność i koncentracja na potrzebach klienta są dowodem na to jak dobrze działa Webtown. Wszyscy uczestnicy projektu po stronie klienta to osoby doświadczone i o otwartych umysłach, więc współpraca z nimi była dla nas czystą przyjemnością.

Árpád Lesti - Dyrektor ds. komunikacji