eZ Platform

Tam, gdzie treść oznacza biznes.

Obecnie organizacje potrzebują elastycznej i niezawodnej technologii, która zapewni cyfrowe doznania jutra. Sprawdzony system Symfony CMS twórców eZ Publish, eZ Platform Enterprise Edition łączy innowacyjność Open Source z niezawodnością produktu komercyjnego, dzięki czemu Twoi pracownicy poprowadzą klientów podczas podróży w sieci i poza nią.

Czy potrzebujesz systemu CMS, który sprawdzi się w przyszłości?

Sprawdź, co platforma eZ ma do zaoferowania.

Wiele kanałów i różne urządzenia

Tworzenie treści prezentowanych wyłącznie na stronach internetowych jest niczym pułapka w sieci pająka. Nasze repozytorium, usługi internetowe i interfejs programowania aplikacji (API) umożliwiają dostarczanie treści prezentowanych na różnych urządzeniach, kanałach i platformach, tj. od komputerów stacjonarnych, tabletów i urządzeń mobilnych po telewizory klasy smart, ekrany Digital Signage oraz Internet rzeczy (IoT).

 

Elastyczne repozytorium treści

Aby zadbać o dobre doświadczenie użytkownika, należy zacząć od odpowiedniej architektury informacji. Nasze repozytorium, interfejsy API i narzędzia zapewniają kontrolę nad procesem dostosowania modelu treści, jej struktury i ponownego wykorzystania w różnych kanałach. Spraw, aby Twoje treści można było łatwiej odkryć i łącz zasoby w nowe kolekcje w prosty sposób.

 

Wersje językowe i sieć stron internetowych

Posiadasz wiele stron internetowych w różnych wersjach językowych? Zarządzaj wieloma stronami z poziomu jednego repozytorium treści i udostępniaj, ponownie wykorzystuj i ulepszaj treści w ujednolicony sposób. eZ Platform Enterprise Edition doskonale nadaje się do konsolidacji dużej liczby stron internetowych, bez ograniczenia liczby wersji językowych.

 

Bez nagłówków lub tradycyjnie

Nasza platforma opiera się na swobodnej architekturze, dzięki czemu możesz dokonać wyboru pomiędzy strukturą bez nagłówków a tradycyjnym rozwiązaniem (lub ich połączeniem) w zależności od danego projektu. Dostarczaj treść jako usługę i nie ograniczaj się do tradycyjnego zarządzania treścią stron internetowych, bez konieczności rozkładania oprogramowania na czynniki pierwsze lub jego całkowitej wymiany.